Проведено інтенсив курс для сільських та селищних голів та громадських активістів в рамках проекту «Екологічна політика і право ЄС» за підтримки програми ЄС «Еразмус+»

29 липня – 2 серпня 2019 р. учасники проекту «Екологічнаполітика і право ЄС», якийспівфінансуєтьсяпрограмоюЄвропейського Союзу Еразмус + провели навчання з дисципліни «Екологічна політика і право ЄС» для сільських та селищних голів та громадських активістів. Навчання проходило у форматі тижневого інтенсиву. Особливо важливими для учасників інтенсив курсу стала оцінка можливостей впровадження європейського досвіду в Україні, порівняльний аналіз і прогноз наслідків європейської інтеграції для розвитку правової системи в Україні.

В рамках інтенсив курсу найбільша увага була присвячена правовому регулюванню поводження з побутовимивідходами в ЄС і його практичній реалізації на муніципальному рівні. Сільські та селищні голови висловили свої думки щодо проблем, з якими вони стикаються у своїй повсякденній діяльності і обговорили можливості імплементації досвіду членських країн ЄС для вирішення вищезазначених проблем в Україні.

Учасники проекту малиможливістьознайомитиширокугромадськість з результатами, отриманими в рамках реалізації проекту «Екологічнаполітика і право ЄС». Активна участь учасниківінтенсив курсу у обговореннізапропонованих тем показалазацікавленість до тематики проекту.

курс для сільських та селищних голів та громадських активістів в рамках проекту «Екологічна політика і право ЄС»
курс для сільських та селищних голів та громадських активістів в рамках проекту «Екологічна політика і право ЄС»