Семінари на теми «Екологічна політика ЄС у сфері охорони атмосферного повітря» і «Політика Європейського Союзу щодо охорони вод»

14 березня доцент Головко Л.О. провела два семінари для студентів юридичного факультету на теми «Екологічна політика ЄС у сфері охорони атмосферного повітря» і «Політика Європейського Союзу щодо охорони вод» з навчальної дисципліни «Екологічна політика і право ЄС», яка розроблена відповідно до Грантової угоди 2016 – 2535 / 001 – 001 між Освітнім, аудіовізуальним та культурним виконавчим агентством, що діє від імені Європейської Комісії та Національним університетом біоресурсів і природокористування України від 27.10.2016 року.

Під час семінарів студенти активно обговорювали зміст Директив ЄС, які мають вплив на якість атмосферного повітря і законодавче регулювання водних відносин в ЄС.

Студент 4 курсу Пархоменко Роман зробив цікаву доповідь на тему «Принципи законодавства ЄС у сфері охорони атмосферного повітря». Студентка 4 курсу Хорунжа Дарія виступила з доповіддю «Особливості права ЄС у сфері нормування якості атмосферного повітря», а Вериківська Аліна зробила доповідь на тему «Водна Рамкова Директива ЄС», роблячи акцент на організації моніторингу вод та основних принципах управління водними ресурсами.

Активна участь студентів у  обговоренні запропонованих тем показала зацікавленість студентів до дисципліни «Екологічна політика і право ЄС».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *