Семінари на теми «Становлення та розвиток політики Європейського Союзу у сфері охорони навколишнього середовища» і «Джерела європейського права навколишнього середовища»

28 лютого доцент Головко Л.О. провела два семінари для студентів юридичного факультету на теми «Становлення та розвиток політики Європейського Союзу у сфері охорони навколишнього середовища» і «Джерела європейського права навколишнього середовища» з навчальної дисципліни «Екологічна політика і право ЄС», яка розроблена відповідно до Грантової угоди 2016 – 2535 / 001 – 001 між Освітнім, аудіовізуальним та культурним виконавчим агентством, що діє від імені Європейської Комісії та Національним університетом біоресурсів і природокористування України від 27.10.2016 року.

Під час семінарів студенти активно обговорювали Програми дій з навколишнього середовища, які діяли в ЄС, принципи екологічної політики ЄС.

Студент 4 курсу Петренко зробив цікаву доповідь на тему «Етапи становлення екологічної політики ЄС».

Студентка 4 курсу виступила з доповіддю «Сьома програма дій в галузі навколишнього природного середовища», роблячи акцент на принципах запобігання, превентивності заходів та покриття витрат забруднювачем. Студенткою було зроблено висновок про те, що Сьома програма дій в галузі навколишнього природного середовища сприяє досягненню високого рівня охорони навколишнього середовища і підвищенню якості життя та добробуту громадян.

Активна участь студентів у обговоренні запропонованих тем показала зацікавленість студентів до дисципліни «Екологічна політика і право ЄС».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *