Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області. Відбулось засідання круглого столу з питань доступу до публічної інформації

У Головному управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області відбувся круглий стіл. Учасники активно обговорили питання доступу до публічної інформації та досвід Чехії у проведенні земельної реформи. Під час дискусії безпосередньо поспілкувалися з учасниками проекту ЕРАЗМУС+ Жан Моне «Екологічна політика і право ЄС» кандидатом юридичних наук, доцентом Національного університету біоресурсів і природокористування України Людмилою Олександрівною Головко та кандидатом юридичних наук, асистентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Національного університету біоресурсів і природокористування України Вітівим Віталієм Антоновичем.

Ініціювали круглий стіл представники юридичного управління Головного управління, щоб обговорити проблемні питання, які виникають у фахівців Держгеокадастру області під час роботи із публічною інформацією, отримати роз’яснення та рекомендації.

У заході взяли участь начальник Головного управління Іван Кузь, перший заступник начальника Головного управління Віктор Білецький, керівники структурних підрозділів Головного управління.

Засідання круглого столу з питань доступу до публічної інформації
Засідання круглого столу з питань доступу до публічної інформації