Практична робота зі студентами, щодо вивченя дисципліни “Екологічна політика і право ЄС”

21 березня 2018 року доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Головко Л.О. провела два семінари для студентів юридичного факультету на тему «Політика ЄС щодо охорони вод» і «Політика ЄС у сфері поводження з відходами» навчальної дисципліни «Екологічна політика і право ЄС», яка розроблена відповідно до Грантової угоди 2016 – 2535 / 001 – 001 між Освітнім, аудіовізуальним та культурним виконавчим агентством, що діє від імені Європейської Комісії та Національним університетом біоресурсів і природокористування України від 27.10.2016 року.Практична робота зі студентами, щодо вивченя дисципліни "Екологічна політика і право ЄС"

Під час семінарів студенти активно обговорювали зміст Директив ЄС, які спрямовані на захист водних об’єктів, а також Директив, які пов’язані з проблемами відходів.

Студентка 4 курсу Оніщук Ольга зробила цікаву доповідь на тему «Принципи управління водними ресурсами в ЄС», розкривши такі принципи, як високий рівень охорони, принцип обережності, профілактичні засоби, «той, хто забруднює – має платити».

Павленко Дмитро виступив з доповіддю «Політика Європейського Союзу щодо поводження з побутовими відходами».

Активна участь студентів у обговоренні запропонованих тем показалазацікавленість студентів до дисципліни «Екологічна політика і право ЄС».

Практична робота зі студентами, щодо вивченя дисципліни "Екологічна політика і право ЄС"Практична робота зі студентами, щодо вивченя дисципліни "Екологічна політика і право ЄС"

Доцент Людмила Головко