Разом зі студентами вивчаємо дисципліну «Екологічна політика і право ЄС»

4 квітня 2018 року доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Головко Л.О. провела два семінари для студентів юридичного факультету на тему «Політика ЄС у сфері збереження та охорони біологічного різноманіття» та «Політика ЄС у сфері охорони земель» навчальної дисципліни «Екологічна політика і право ЄС», яка розроблена відповідно до Грантової угоди 2016 – 2535 / 001 – 001 між Освітнім, аудіовізуальним та культурним виконавчим агентством, що діє від імені Європейської Комісії та Національним університетом біоресурсів і природокористування України від 27.10.2016 року.

Разом зі студентами вивчаємо дисцепліну «Екологічної політика і право ЄС»

Під час семінарів студенти активно обговорювали зміст Директив ЄС, які спрямовані на захист біологічного різноманіття, правове регулювання охорони земель сільськогосподарського призначення в Європейському Союзі, правову охорону земель від негативних наслідків діяльності людини, відповідальність за порушення екологічного законодавтва.

Активна участь студентів у обговоренні запропонованої теми показалазацікавленість студентів до дисципліни «Екологічна політика і право ЄС».

Разом зі студентами вивчаємо дисцепліну «Екологічної політика і право ЄС» Разом зі студентами вивчаємо дисцепліну «Екологічної політика і право ЄС»

Доцент Людмила Головко