Семінари на тему «Відповідальність за шкоду, нанесену навколишньому природному середовищу у ЄС»

2 травня 2017 року д.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ладиченко В.В. провів два семінари для студентів юридичного факультету на тему «Відповідальність за шкоду, нанесену навколишньому природному середовищу у ЄС» з навчальної дисципліни «Екологічна політика і право ЄС», яка розроблена відповідно до Грантової угоди 2016 – 2535 / 001 – 001 між Освітнім, аудіовізуальним та культурним виконавчим агентством, що діє від імені Європейської Комісії та Національним університетом біоресурсів і природокористування України від 27.10.2016 року.

Під час семінару студенти активно обговорювали правове регулювання відповідальності за шкоду, нанесену навколишньому природному середовищу у законодавстві Європейського Союзу, повноваження інституцій Європейського Союзу у сфері контролю за дотриманням екологічного законодавства.

Активна участь студентів у обговоренні запропонованих тем показала зацікавленість студентів до дисципліни «Екологічна політика і право ЄС».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *