Учасниця проекту «Екологічна політика і право ЄС» Головко Л.О. прийняла участь у Міжнародній науковій конференції – «Шістнадцяті осінні юридичні читання»

Учасниця проекту «Екологічна політика і право ЄС», який співфінансується програмою Європейського Союзу Еразмус +, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства НУБіП України Головко Л.О. прийняла участь у Міжнародній науковій конференції – «Шістнадцяті осінні юридичні читання» у Хмельницькому університеті управління.

21–22 жовтня 2017 року у Хмельницькому університеті управління та права відбулась Міжнародна наукова конференція «Шістнадцяті осінні юридичні читання». На цей грандіозний захід була запрошена учасниця проекту «Екологічна політика і право ЄС», який співфінансується програмою Європейського Союзу Еразмус +, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства НУБіП України Головко Л.О. Конференція була проведена у форматі пленарного засідання та роботи в дискусійних секціях.Доповідь Головко Л.О. була присвячена правовому регулюванню попередження і ліквідації шкоди, нанесеної навколишньому природному середовищу в ЄС.

За підсумком проведеного секційного засідання, доц. Головко Л.О. отримала 2 місце за номінацією «краща доповідь».

участь у Міжнародній науковій конференції - «Шістнадцяті осінні юридичні читання»
участь у Міжнародній науковій конференції - «Шістнадцяті осінні юридичні читання»

Доцент Людмила Головко